Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Apartmán Riviéra - Lipno nad Vltavou

Byt 1+kk o celkové velikosti 56,1 m2

Popis nemovitosti

Moderní a prostorný apartmán je právě to, co hledáte? Nebo snad zvažujete investici do strategicky umístěné nemovitosti? Tak či tak by mohla být tato nemovitost to pravé.

Nabízíme vám prosvětlený byt s dispozicí 1+kk o velikosti 42,5 m2, který se nachází v srdci Lipna nad Vltavou pouhých 100m od jezera s krásným výhledem. Byt se skládá z obývacího pokoje, jehož součástí je kuchyň, chodbička a koupelna se sprchovým koutem a WC. K bytu náleží balkon o velikosti 11,1 m2, sklep umístěný v 1. podzemním podlaží s podlahovou plochou 2,5 m2 a vyhrazené parkovací stání. Celková plocha tedy 56,1m2.

Obývací pokoj s kuchyní vám nabídne dostatek prostoru pro relax v rodinném kruhu i zábavu s přáteli. A pokud by vám to bylo málo, stačí si otevřít dveře na balkón, který si zamilujete obzvláště v letních měsících. Balkón je orientován na jih, takže budete mít zajištěný dostatek světla až do pozdních odpoledních hodin. Nedostatkem prostoru rozhodně trpět nebudete. Oceníte zejména kvalitní zpracování kuchyně a zařizovacích předmětů, které byly vyhotoveny na míru.

Byt se nachází v prvním nadzemním podlaží pětipatrové novostavby kolaudované v roce 2021. Byt je úplně nový a nebyl nikdy pronajímán ani využíván k bydlení. S parkováním zde není žádný problém, Váš vůz můžete zaparkovat na vyhrazeném stání před domem a mít ho tak po celou dobu na očích. Celkové měsíční náklady dle předepsaného evidenčního listu činní 2927,- Kč.

Lipno na Vltavou je malebná obec v jižních Čechách ležící na levém břehu údolní nádrže Lipno nedaleko přehradní hráze. Lipno nad Vltavou není však pouze střediskem pro letní rekreaci. Na vrcholu Kramolín nad obcí vzniklo významné středisko zimních sportů, kde jsou k dispozici nejen sjezdové tratě, ale i upravené běžecké stopy, rozsáhlý snowboard park, skirestaurant, největší dětské lyžařské hřiště v České republice, moderní půjčovna sportovních potřeb a široké spektrum dalších navazujících služeb, které z tohoto střediska činí vyhledávanou destinaci zejména pro rodiny s dětmi a rekreační lyžaře.

Byt se prodává kompletně vybavený, nečeká Vás žádná další investice. V případě zájmu se o Váš apartmán postará firma zajištující správu krátkodobého pronájmu.

 

Cena k jednání: 6.990.000,- Kč včetně DPH, provize, poplatků a právního servisu

Videoprohlídka

Fotogalerie

Michal Riedel

V realitách jsem od roku 2017. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. Točím video prohlídky, využívám profesionálního fotografa, vytvářím Home Staging, pracuji na sociálních sítích... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 

Chci zde prezentoval, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. Je všeobecně známo, že rozdíl mezi makléři je řekněme nemalý. Prosím, přečtěte si mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. 

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji Vám. Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s Vámi sejdu u šálku dobré kávy.


Michal Riedel

Kontaktní formulář